Aktualności
Eko-przedszkolaki PDF Drukuj Email
13.04.18

Ekologicznych spotkań ciąg dalszy… Tym razem odwiedzili nas najmłodsi uczniowie szkoły podstawowej. Przedszkolaki, bo o nich mowa, dowiedziały się wielu ważnych rzeczy o ekologii. Najciekawsze były jednak pomysły samych przedszkolaków na życie w zgodzie z naturą. B.H.

alt

Poprawiony ( 24.04.18 )

 
Kino w Bibliotece PDF Drukuj Email
13.04.18

W czwartek 12 kwietnia odbyła się ostatnia projekcja filmowa w ramach akcji „Kino w Bibliotece”, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Mam dla Państwa dobrą wiadomość, był to ostatni seans w pierwszej edycji, a od maja, dzięki wykupieniu przez Panią dyrektor GBP Czernica nowej licencji ruszamy z filmami od nowa! Zapraszamy serdecznie już 24 maja o godz 18.00. B.H.

alt


 
Warsztaty plastyczne PDF Drukuj Email
11.04.18

Kolejne warsztaty plastyczne z elementami historii sztuki. Tematem zajęć było projektowanie mody jako sztuki. B.H.

alt

 

 


 
Kwiecień na świecie. PDF Drukuj Email
10.04.18

Kwiecień kojarzy nam się z prawdziwą wiosną, a wiosna z przyrodą, a przyroda z kolei z ekologią. Takie hasła przyświecać będą naszym kwietniowym spotkaniom z dziećmi, które rozpoczęliśmy w miniony wtorek. Uczniowie dwóch klas pierwszych obejrzeli Teatrzyk Kamishibai na temat oszczędzania wody, a przy okazji dowiedzieli się wielu ważnych kwestii o tym problemie. B.H.

altalt


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 75