Aktualności
Mity o niewidomych PDF Drukuj Email
06.06.17

Dzisiaj gościliśmy przedstawicieli Polskiego Związku Niewidomych. Panowie Kacper Poręba i Grzegorz Piątek opowiadali uczniom I i II gimnazjum jak widzący mogą pomagać niewidomemu. Pokazywali ramkę do rozpoznawania pieniędzy, a nawet przystosowane dla niewidomych karty do gry, czy kostkę Rubika. Młoedzież mogła podotykać tłoczone mapy, sama wytłoczyć na tabliczce brajlowskiej notatkę. Największe zaskoczenie zrobił temat korzystania z telefonów i komputerów, czy uprawiania sportów. A.S.

altaltalt


 
Noc w Bibliotece PDF Drukuj Email
06.06.17

O tym jak fajnie jest spać w bibliotece przekonały się uczestniczki „Nocy w Bibliotece”. Akcja została zorganizowana wspólnie ze Świetlicą Środowiskową w Chrząstawie „Kuźnia”. Impreza rozpoczęła się grami i zabawami związanymi z książką w podróży, a później było nocne oglądanie filmów. Wieczorem pizza na kolację, a rano na śniadanie bułeczki z kakao. Chociaż spania było bardzo mało to impreza bardzo się uczestnikom podobała. B.H.

altaltaltaltaltalt

Poprawiony ( 08.06.17 )

 
Konkurs fotograficzny „Z kartą biblioteczną w podróży” PDF Drukuj Email
31.05.17

Ogłaszamy nowy konkurs fotograficzny!

Przedmiotem konkursu są prace fotograficzne, przedstawiające kartę biblioteczną Gminnej Biblioteki Publicznej w Czernicy w ciekawych miejscach, które odwiedzacie podczas swoich podróży. Może to być selfie. Im bardziej pomysłowe zdjęcie tym lepiej!

Tu znajduje się Regulamin konkursu

Tutaj moża pobrać Kartę zgłoszeniową

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

Poprawiony ( 31.05.17 )

 
Harmonogram na czerwiec PDF Drukuj Email
31.05.17

Poprawiony ( 31.05.17 )

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 61