Aktualności
Fabryka bombek PDF Drukuj Email
20.12.17

W naszej bibliotece przez kilka dni działała fabryka bombek. Może nie były to najprawdziwsze bombki ale takie na miarę możliwości ich wykonawców. Wszystkie one ustroiły nasze biblioteczne choinki. B.H.

altaltaltaltaltalt


 
Wesołych Świąt! PDF Drukuj Email
19.12.17

Poprawiony ( 19.12.17 )

 
Marzycielska Poczta PDF Drukuj Email
14.12.17

Przez tydzień tworzyliśmy kartki świąteczne i pisaliśmy listy do chorych dzieci w ramach akcji „Marzycielska Poczta”. W przedsięwzięciu wzięło udział prawie 70 uczniów z klas Ia, Ib, IIIa i IVb. Spośród grona dzieci oczekujących na listy wybraliśmy troje, do których w niedalekiej przyszłości również napiszemy. Ogromne podziękowania kieruję do Pań wychowawczyń poszczególnych klas za pomoc przy realizacji tego zadania. B.H.

altaltaltaltaltalt


 
"Nauka to potęgi klucz" – program wspierający uczniów w nauce PDF Drukuj Email
13.12.17

W poniedziałek uczestnicy przenieśli się w przeszłość poznając techniki pomocne w nauce historii - przyporządkowywali portrety władców polskich, dowiedzieli się o metodzie rybiego szkieletu, a także obejrzeli tematyczny lapbook o wielkich odkryciach geograficznych. Wczoraj zaś przyjrzeli się swoim przekonaniom o królowej nauk i starali się je zweryfikować. Jednak największe zainteresowanie miała aplikacja mobilna z matematyki. A.W.

altaltalt


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 73