Aktualności
Misiowe Kino PDF Drukuj Email
24.11.17

Z okazji Dnia Misia urządziliśmy w naszej bibliotece kino. Oczywiście głównym bohaterem wszystkich filmów był miś. W czasie sześciu seansów, osiem grup widzów obejrzało w sumie dziesięć filmów. Dzieci obejrzały różne bajki, niektóre z nich wyprodukowane zostały jeszcze w latach 70-tych ubiegłego wieku i te najstarsze wzbudziły największy zachwyt młodej widowni. B.H.

altaltaltaltaltalt


 
Oswajanie książek PDF Drukuj Email
24.11.17

W czwartek 23 listopada klasa IIIa zmierzyła się z lekturą szkolną „Dzieci z Bullerbyn” Astrid Lindgren. Najpierw uczniowie zapoznali się z budową książki i układem treści, a później próbowali swoich sił w głośnym czytaniu. B.H.

altaltalt


 
Marzycielska Poczta PDF Drukuj Email
23.11.17

W Dzień Życzliwości i Pozdrawiania przystąpiliśmy do ogólnopolskiej akcji pisania listów i kartek do chorych dzieci „Marzycielska Poczta”. Rozpoczęli ją uczniowie z klasy IVb, którzy z wielkim zaangażowaniem stworzyli piękne kartki i napisali pozdrowienia do chorej Martynki. B.H.

altaltalt


 
Warsztaty plastyczne PDF Drukuj Email
23.11.17

We wtorek 17 listopada odbyły się kolejne warsztaty plastyczne prowadzone przez Annę Kloza-Rozwadowska. Tematem zajęć była grecka mozaika.

altaltalt


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 73